Türkçe English Deutsch русский

HAKKIMIZDA

Karadeniz'in İncisi Ünye'de bu muhteşem doğada yaşamak, hayat kalitemizi yükseltmek, üretmek ve geçimimizi sağlamak amacıyla işletmeye başlamış olduğumuz Çınarsuyu kamp, mesire alanı ve plaj severlere bir dostlarını veya aileden birilerini ziyarete gelmiş gibi hissedebilecekleri sıcak ve doğal bir yaşam alanı oluşturmaya çalışıyoruz. Yapılan her şeyi doğanın özüne sadık kalarak, doğaya ve hayvanlara saygılı bir biçimde planlıyoruz.

Ünye Çınarsuyu Kamp Alanı bitki örtüsü çoğunlukta Çam ağaçlarından oluşmaktadır. Karavanı ve çadırıyla gelen kampçılar için kamp alanı bulunmaktadır.

Ünye Çınarsuyu Karadeniz'in tertemiz kristal berraklığındaki suları sizi denize çağırır. Kamp Alanımız Ahşap malzemeden estetiğini bozmayacak şekilde tasarlanmıştır.

Ünye Çınarsuyu Orman ve deniz manzarası eşliğinde yemeğin tadını çıkarıp sonrasında çardaklarda sohbet edebilirsiniz. İsterseniz tavla, dama, satranç, jenga, dart, mini langırt gibi oyunlarla zamanı eğlenceye dönüştürebilir, ya da dizüstü bilgisayarınızla kablosuz internet yararlanarak sosyal medya ve gündemi takip edebilirsiniz.

Ünye Çınarsuyu Mesire ve Kamp Alanın da mutfakta kendi yetiştirdiğimiz ürünleri veya bölgenin özenle seçilmiş doğal ve taze ürünlerini kullanıyoruz.

Kendinize zaman ayırıp Ünye Çınarsuyu Kamp ve Mesire alanına gelerek şehrin gürültüsünden ve alışkanlıklarından uzaklaşıp Doğada olmanın güzelliğini yaşayabilirsiniz, bunun için biz Ünye Çınarsuyunda ve sizleri ağırlamayı bekliyoruz.